Romek
Wiadomości

Wczorajszego dnia liczba użytkowników zarejestrowanych na naszym forum przekroczyła 40 000. To wielka chwila dla naszego wortalu. Jest to zasługa nie tylko administracji i redakcji, ale również "zwykłych" użytkowników, którzy tysiące razy pomagali innym w rozwiązaniu ich problemów oraz brali udział w często zażartych dyskusjach na różnorakie tematy. Dziękujemy.

Z okazji naszego małego święta administracja Gothic Up ogłasza konkurs, w którym do wygrania są dwa egzemplarze polskiego hitu – Wiedźmin 2: Zabójcy Królów!

Po szczegóły zapraszamy do rozwinięcia. 

 

Na konkurs składają się 2 niezależne zadania. Nagrodę w postaci gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów otrzymuje zwycięzca poszczególnego zadania.

Opis zadań

 1. Zadanie na nowe logo Gothic Up.

 Zadanie dla grafików. Wykaż się kreatywnością i pomysłem, a egzemplarz drugiego "wieśka" zawita na Twojej półce.

 – Logo powinno zawierać w sobie adres naszej strony (gothic.org.pl).
 – Logo musi być wykonane w wysokiej rozdzielczości (nie podajemy sztywnych liczb, dla ułatwienia  jednak przytoczę przykład starego loga, którego rozdzielczość wynosi 1700×1600 pix)

 

 2. Zadanie na wiedzę o Risen 2: Dark Waters.

 Sequel gry Risen jest w pełni produkcji. Czy śledzicie na bieżąco podawane przez nas informacje  dotyczące drugiej części gry Piranha Bytes? 

 Zadanie to jest dość proste, w zawiązku z czym oczekujcie o wiele większej konkurencji niż w przypadku  zadania nr. 1. Wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania. 

 1. Jaki motyw będzie przewodnim w grze Risen 2: Dark Waters? 
 2. Czy w Risen 2 będzie nam dane strzelać z łuków i kusz?
 3. Jakie imię nosi kobieta znana z pierwszej części gry, która w Risen 2 również odegra ważną rolę (m. in. wyrwie bohatera z alkoholizmu)?
 4. Jak nazywa się "magia", którą można zobaczyć w pierwszy oficjalnym trailerze Risen 2: Dark Waters (znajdziecie go na naszym kanale youtube). Nieodłącznym jej atrybutem jest laleczka.
 5. Kto był wydawcą pierwszej części Risen w Polsce?
 
Regulamin konkursu
 
 1. Organizatorem konkursu oraz sponsorem nagród jest administracja gothic.org.pl.
 2. Nagrodą za wygranie zadania jest gra Wiedźmin 2: Zabójcy królów.
 3. Konkurs składa się z dwóch niezależnych zadań, zatem do wygrania są dwa egzemplarze gry.
 4. W konkursie udział brać mogą jedynie zarejestrowani użytkownicy naszego forum –  gothic.org.pl/forum (jeżeli nie posiadasz jeszcze konta, załóż je. Zajmie to dosłownie minutę, gdyż nie  wymaga potwierdzenia rejestracji mailowo).
 5. Z udziału w konkursie wykluczona jest administracja gothic.org.pl.
 6. Konkurs rozpoczyna się 6 czerwca 2011 r. (dziś) i potrwa dwa tygodnie, tj do 20 czerwca 2011 r.  włącznie.
 7. Organizator konkursy ogłosi wyniki w ciągu dwóch tygodni od zakończenia konkursu, to jest do 4 lipca  2011 r
 8. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do anulowania zadania na nowe logo Gothic Up w  przypadku gdy ilość nadesłanych prac nie przekroczy 4, a wśród nich nie pojawi się propozycja  zasługująca na zwycięstwo wg administracji gothic.org.pl
 9. Zwycięska praca w zadaniu na Logo Gothic Up zostanie wybrany przez komisję składająca się z  członków administracji gothic.org.pl
 10. Zwycięzca zadania na wiedzę o Risen 2: Dark Waters zostanie wylosowany spośród osób, które  nadesłały poprawne odpowiedzi na wszystkie pytania.
 11. Jedna osoba może brać udział w obu zadaniach.
 12. Prace oraz odpowiedzi proszę słać na adres mailowy konkurs@gothic.org.pl
 13. W tytule maila powinna znaleźć się nazwa zadania, którego on dotyczy oraz Wasz nick na naszym forum. Przykład – Rangiz. Zadanie na nowe logo Gothic Up.
 14. Zwycięzcy zadań dostaną wiadomość zwrotną z prośbą o podanie adresu, na który ma być wysłana nagroda.


Życzymy powodzenia!