Romek
Wiadomości Wywiady

DiegoGothic1551993 jest jednym z założycieli studia MadGoth które istnieje nieprzerwanie od 26 Listopada 2007 roku, DiegoGothic dziś obchodzi swój jubileusz gdyż rok temu wydał pierwsze filmy z całego serca ekipa Gothic UP życzy mu wszystkiego najlepszego.

1: Co skłoniło do założenia studia MadGoth ?

Przede wszystkim skłoniło nas do tego chęć osiągnięcia czegoś w ogóle związanego z gra gothic i po prostu nudy… Nasza inspiracja były przeróbki quariora. Chcieliśmy również stworzyć film ale już nie przerobiony lecz nagrać własną machinie.

2: Skąd wzięły się pomysły na filmy Gothic: Bezimienny vs Geralt i Ostatni Wiedźmin ?

Pomysły się wzięły dosłownie same. Ponieważ kiedy uznałem ze parodie mi niezbyt dobrze wychodzą, pomyślałem ze może spróbuje zrobić poważny film, a skoro wtedy wiedźmina w gothic jeszcze nie było… zabrałem się do roboty. Fabule po części wymyślałem na bieżąco do obu filmów ale akurat tak było mi najlepiej.

3: Czy poza najnowszym filmem który ostatnio wstawiłeś „Biała Śmierć” planujesz coś jeszcze i coś równie ciekawego co poprzednie ?

Tak oprócz białej śmierci które już będzie dopięta na ostatni guzik planuje jeszcze zrobić krótkie filmiki opowiadające o losach Myrtany przed pojawieniem się bezimiennego wybrańca. I nie myślcie sobie ze będę plagiatował XD. Ta seria będzie opowiadała np. o tym jak orkowie przywołali śniącego czy tym podobne…

4: Czy do swoich filmów tworzysz własne modyfikacje ?

Jedynymi modyfikacjami (o ile można takie nazwać) to są takie mody jak zmiana tekstur. Prawie do każdego filmu podmieniam tekstury dla lepszego efektu.

5: Czy poza Gothiciem gdzieś jeszcze kręcisz ?

Kiedyś kręciłem jeszcze w diablo na starym koncie ale to tylko parę filmików…

6: Czy do twoich filmów ciężko znaleźć ludzi odpowiednich do dubbingu ?

Nie. Głównie pracuje i dubbinguje sam z moim kumplem, który wspiera mnie “duchowo” przy filmach oraz często podkłada glos ponieważ niewiele jest ludzi którzy maja dosyć poważne glosy…

7: Czy współpracujesz z innymi filmowcami z Gothica ?

Współpracuje głównie przy dubbingach różnych ludzi.

8: planujesz wydać jakąś modyfikacje do Gothica poza tą co została stworzona i użyta do filmu „Gothic Bezimienny vs Geralt” ?

Planuje wydać grę stworzona na bazie silnika The games faktory 2 demo o nazwie “Mad Goth: a Gothic Tale”. Będzie to gothic 2d którego opis znajdziecie na moim kanale.

9: Czy planujesz w najbliższym czasie koniec kariery ?

O nie. Koniec kariery to by było najgorsze co mógłbym zrobić dla siebie i dla Mad Goth. Jedyne co planuje to jedno miesięczny urlop z powodu egzaminów, ale w maju wrócę i po raz kolejny pokarze na co mnie stać. Postaram się aby nasze studio było najdłużej istniejącym studiem przynajmniej w Polsce XD. Pozdro dla fanów gothica, wiedźmina i dwóch ludzi bez których studio by nie powstało, szakabanamy i swiezego1495!

A, i jeszcze pozdro dla sworda2142 za założenie nam strony.