Romek
Risen 3: Władcy Tytanów Wiadomości

Premiera coraz bliżej i bliżej (a dokładniej 15 sierpnia bieżącego roku), a my ciągle poznajemy nowe informacje, o którym mowa w rozwinięciu newsa.

Najważniejszą z nich jest ujawnienie w końcu ostatniej frakcji! Wiemy, że są już Magowie oraz Wojownicy Zakonu, a trzecią frakcją do której będziemy mogli się przyłączyć są … tubylcy! A dokładniej mieszkający w tej części krainy Aborygeni, którzy walczą z Wojownikami by odzyskać swe utracone ziemie.

Oczywiście będziemy mogli spotkać starych znajomych jak Inkwizycję czy Piratów, lecz pewnie będziemy od nich dostawać umiarkowaną pomoc.

Kolejną nowością są kolejne 3 screeny do kolekcji (jeden widzicie powyżej), a po pozostała dwójkę oraz wszystkie poprzednie zapraszamy do naszej bogatej Galerii na Facebooku.

Dalej – NIE BĘDZIE MANY. Zaklęcia będą posiadały określony cooldown na ponowne użycie. Jak to się sprawdzi? Tego nie wiemy.

Wiemy znowu trochę o systemie reputacji. Nasz bohater będzie dokonywać wyborów – czy to złych czy to dobrych. Obecni przy tym towarzysze mogą się z tym zgodzić lub nie. Jednak wszystko będzie polegać na tym, że jak dostatecznie „zdenerwujemy” jednego z nich przestanie on nam pomagać, odejść na zawsze lub co gorsze…na nas polować!

Ostatnią rzeczą z jaką chcemy się z wami podzielić jest opis nowego stworka w naszym pokaźnym Bestiariuszu.

(…)

Żelazny Golem

Wielki na 3 metry oraz potężnie zbudowany. Najlepiej nie podchodzić do niego nieprzygotowany, ponieważ spotka nas zły los. Jest to o tyle ważne, że rzadko spotyka się samotną sztukę, już prędzej chodzą parami co znacznie utrudnia pokonanie ich. Nie warto ich ignorować – ich głównym celem, zakotwiczonym w ich umyśle, jest zabicie większość istot żywych.

 

Z powodu swych masywnych nóg są bardzo wolne, lecz to nie klasyfikuje ich jako łatwych do ubicia. Jeśli czujesz się bezpiecznie od nich, golem nie zaprzestanie cię ścigać i zacznie atakować magicznymi pociskami w twoim kierunku, wywoływać wstrząsy lub po prostu próbując dojść do ciebie używając swych mocarnych rąk.

(…)

Zapraszamy również do Dyskusji na forum