Romek
ArcaniA: Gothic 4 Wiadomości

Komputer Świat GRY EXTRA: Największe przeboje 4/2010 / już w kioskach

Najnowsze specjalne wydanie magazynu Komputer Świat GRY zostało w całości poświęcone wielce oczekiwanej grze ArcaniA: Gothic 4, czyli czwartej części kultowej w Polsce sagi RPG Gothic. To prawdziwy niezbędnik dla fana! W środku megarecenzja, gotycka opowieść Reka Groma, wywiad i nie tylko. Na DVD aż 3 gry – Gothic, Gothic II oraz Gothic II: Noc Kruka.

W końcu! Po kilku latach nareszcie doczekaliśmy się premiery czwartej części słynnej sagi Gothic. Najnowsza odsłona, czyli ArcaniA: Gothic 4, nieco różni się od poprzedników. Z naszej megarecenzji (pierwszej w Polsce i drugiej na świecie!) dowiecie się w czym tkwią różnicę, czy nadal jest to Gothic czy może całkiem nowa seria, a także znajdziecie odpowiedzi na wszystkie drobniejsze, ale nurtujące fanów pytania. Przy okazji wspominamy najlepsze chwile z Gothika, zastanawiamy się na czym polega fenomen serii i prezentujemy profile tych wrogów Bezimiennego, którzy przewijaja się w każdej części gry.

Specjalnie dla fanów mamy także gotyckie opowiadanie Ręka Groma, które wprowadzi Was w świat i klimaty Arcanii. Oprócz tego ekskluzywny wywiad z głównym projektantem Gothika 4 oraz 4 plakaty z bohaterami z gry i mapą świata!

Na płycie DVD znajdziecie Sagę Gothic, czyli aż 3 gry – Gothic, Gothic II oraz dodatek do części drugiej – Noc Kruka. Wszystkie w pełnej polskiej wersji językowej. Do tego na płytach zamieściliśmy pełne poradniki do wszystkich części i mnóstwo bonusów dla fanów serii.

Komputer Świat GRY EXTRA: Największe przeboje 4/2010 z 3 grami na DVD już w kioskach w cenie 17,90zł!

SPIS TREŚCI:

INSTRUKCJA | Na DVD
Gothic
Gothic II: Noc Kruka
Gry, filmy, dodatki
Materiały dodatkowe

RYNEK | Przegląd
Fenomen Gothika
Sześć pamiętnych momentów serii

TEST | Temat numeru
Arcania: Gothic 4
Dobrze znani nieprzyjaciele

RYNEK | Opowiadanie
Ręka Groma

RYNEK | Rozmowa
Nie imitujemy Piranha Bytes – wywiad z głównym projektantem Gothika 4

 

Powiązane Wpisy