Romek
Risen Wiadomości

W dniu dzisiejszym mamy dla Was wyniki pierwszego konkursu związanego z Risen.

Prac otrzymaliśmy kilkadziesiąt i wyłonienie trzech zwycięskich było dla nas nie lada wyzwaniem.  Przy ocenianiu prac braliśmy pod uwagę humor, charyzmę, sens wypowiedzi, jak i ogólny całokształt.

Zwycięzcom gratulujemy

Prosimy o wysłanie z tych samych maili, maila z danymi personalnymi potrzebnymi do wysyłki nagrody. Wysyłka nastąpi pod koniec tego tygodnia.

 

W rozszerzeniu newsa znajdują się najlepsze trzy prace.

 

 

 

Praca numer 1

Gnom. Mały, pulchny zwierzak z bananem na buzi wyrażający najprawdopodobniej zadowolenie…

Gdy go zobaczyłem poraz pierwszy, mój nastrój diametralnie się zmienił na lepsze. Siedzę sam, zmęczony po dniu pracy patrząc się ni z tąd z zowąd na jakiegoś kurdupla. Całkiem sympatycznego kurdupla : )

Poraz pierwszy w historii gier komputerowych, widzę tak śmiechową postać. Gnom Panów od Piranha Bytes, zdecydowanie napawa optymizmem. Zresztą pewnie nie zaprzeczycie : ) Widzę całkiem sympatyczne stworzonko, z nieźle wykształconym mięśniem piwnym… hehe, co się rzuca w oczy…. zdecydowanie jego nochal… chyba podpierniczył go jakiemuś świniakowi  : D   Poniżej nochala, jego wyraz mordki! O tak, wyżej wspomniany banan, po którego zobaczeniu, padłem zanosząc się śmiechem. Może by mu kupić pastę do… eee… ząbków? ma żółte, że hoho!

Następnie krótkie łapki, krótkie nóżki… pazurków też chyba dawno nie obcinał. No, a szkoda przydałoby się ^^ Ubrany w jakieś skórzane szmaty, troszkę jak Rambo?!, aczkolwiek z tymi torbami (w których zapewne trzyma….granaty) wygląda nieco jak żołnierz : )

Reasumując, patrząc na gnoma, widzę sympatyczną postać, dzięki której Risen będzie RPG’iem z całkiem miłymi istotami, przynajmniej z wyglądu… aż strach pomyśleć co by taki gnom wyjął z torby, gdybyśmy mu nadepnęli na… nochal?  : D

Autor: imaluk@poczta.onet.pl

Praca numer 2

Pocieszny obraz gnoma przywołuje wiele rzeczy do umysłu;
W oczy rzuca się jego wesolutka, beztroska twarz, która przywołuje
wspomnienia dzieciństwa, gdzie nie było żadnych problemów, trosk, nie
przejmowaliśmy się niczym.
Co do oczu – jego są pełne nadziei, przypominają się czasy „kiedy byłem
mały” i wspaniale patrzyło się w przyszłość, marząc o byciu strażakiem
czy piłkarzem
Szczery uśmiech wspomina przez kolor o wizytach u dentysty – a te
niestety większości kiepsko się kojarzą, bo bolało, ale dzielny gnom
takich zmartwień nie ma!
Obwieszony torebkami stworek wygląda przezabawnie – przynajmniej żadna z
nich nie jest czerwona i nie przwołuje dwuznacznych skojarzeń.
Wygląda trochę, jakby szedł do szkoły – generalnie gnomik wygląda jak
dziecko i  przypomina dzieciństwo i wszystkie pozytywne rzeczy z nim
związane

Autor: dragomirek@wp.pl

Praca numer 3

Gnom to postać która jako jedna z niewielu ma przytwierdzony na stałe palec wskazujący lewego ramienia do nosa. Niestety nie wiadomo co skłoniło naturę do takiej ewolucji i czemu może ona służyć.
Mało która kobieta by mu nie pozazdrości tak gustownych torebek w jakże nowoczesnym kroju. Postać tą także charakteryzuje płaskostopie które tworzy się zapewne od dźwigania skradzionych przedmiotów w owych torebkach. Nawykiem Gnoma jest wietrzenie i grzanie zmęczonych stup przy ognisku oraz przynajmniej 16 godzin snu każdego dnia.

Autor: andrew8010@o2.pl

Kolejność przypadkowa