Romek
Wiadomości

Organizatorzy ogólnopolskiego zlotu fanów serii Gothic, z przyjemnością informują, iż przygotowania do tegorocznej edycji zjazdu ruszyły pełną parą. Data przewidziana jest na 28-29 października bieżącego roku. Impreza odbędzie się w Książu Wielki, w czasie drugiej odsłony targów gier komputerowych G3.

Zeszłoroczna edycja cieszyła się ogromną popularnością. Ponad dwustu miłośników Gothica zjechało się do tej małej miejscowości pod Krakowem, aby w miłej atmosferze dyskutować na temat całej serii. Do dyspozycji ponadto mieli oni 8 stanowisk komputerowych, na których dostępne były wszystkie części, cyklu. Odbyło się ponadto wiele konkursów, z cennymi nagrodami. Wszystko rozegrało się w głównej hali, gdzie wystawcy prezentowali swoje produkty.

W tym roku organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej atrakcji, w tym ponad 20 stanowisk komputerowych, do dyspozycji zwiedzających. Zjazd będzie miał miejsce w dwóch osobnych salach. W pierwszej miłośnicy zasiąść będą mogli do komputerów, przy których każdy będzie mógł spróbować swoich sił w grze. Rozegrają się tam również liczne konkursy. W drugiej Sali zaprezentowane zostaną wszystkie części gry, w tym również najnowsza produkcja studia SpellBound ( Gothic 4 jeżeli do tego czasu ukażą się jakieś materiały) jak i wyświetlone zostaną fanowskie filmy. Reszta będzie mogła podyskutować w gronie pozostałych graczy. Już teraz zapraszamy wszystkich miłośników Gothica na te wydarzenie, które uczestnicy zapamiętają na długo.