dfdfdfd
Romek
Wiadomości Modyfikacje

Dwa dni temu na oficjalnej stronie Gothic Online na Facebooku pojawił się post, w którym twórcy pochwalili się swoim nowym projektem, modyfikacją o nazwie „Gothic Coop”. Ta innowacja umożliwia grę w trybie kooperacji, dodając nowy wymiar rozgrywki do poczciwego świata Gothica.

Prezentacja możliwości Gothic Coop

Modyfikacja jest kompatybilna z dwoma pierwszymi częściami gry. Należy zaznaczyć, że projekt jest we wczesnej fazie rozwoju i podczas rozgrywki mogą pojawiać się nieoczekiwane błędy. Do jego uruchomienia wymagane jest posiadanie pakietu skryptowego Union w wersji 1.0m. Twórcy ułatwili proces instalacji i wszystkie niezbędne pliki umieścili w paczce z modem. Dokładniejszą instrukcję instalacji natomiast można obejrzeć na Discordzie Gothic Online. Można tam również zgłaszać napotkane problemy.

Poniżej kilka screenów zaprezentowanych przez twórców:

Jak widać na obrazkach, Gothic Coop radzi sobie zarówno z oryginalnymi grami, jak i również modyfikacjami. Nic więc nie stoi na przeszkodze, by wspólnie pozwiedzać Archolos, Dolinę Zombie czy jakąkolwiek inną krainę znaną z fanowskiej twórczości.

Oficjalna strona projektu
Discord Gothic Online

Powiązane Wpisy