Romek
ArcaniA: Gothic 4 Wiadomości

Kilka tygodni temu dobiegła nas wiadomość, że w niemieckim magazynie GameStar ma ukazać się zapowiedź Arcania: Gothic 4. niedawno ukazał się najnowszy numer tego czasopisma. Zawiera on liczne opisy, nowe zdjęcia oraz materiały video w postaci gameplay’ów. Sam gameplay pojawił się w sieci już kilka dni temu natomiast zdjęcia uzyskaliśmy dzięki życzliwości fanów, którzy zeskanowali je z artykułu. Gameplay przedstawia praktycznie wszystkie godne uwagi elementy gry Arcania: Gothic 4. Między innymi, system walki, system dialogów, mini gra otwierania zamków, strzelania z łuku, rzucania zaklęć i wiele innych. Musicie to obejrzeć sami. Całość jest komentowana przez niemieckiego redaktora Gamestara oraz trwa ponad 7 minut.

Zdjęcia z zapowiedzi Arcania: Gothic 4 w Gamestar znajdziecie w rozwinięciu newsa

Zdjęcia nie są w najlepszej jakości, gdyż pochodzą ze skanów artykułu.

© Arcania-game.ru 

 

Fragment rozmowy z naszym dawnym znajomkiem – Gornem.

 

 

Wygląd karczmy w całkiem innym ujęciu, niż w zaprezentowanym screenie w poprzednim newsie

 

Nasz kolejny przeciwnik w grze?

 

Ten system otwierania zamków jako mini gra bardzo mnie ciekawił. Czyżby w tym przypadku mieli do czynienia ze zręcznościówką?

 

 

Zwiedzanie podziemi była bardzo owocne ale tez niebezpieczne. Na uwagę zasługuje wygląd hełmu bohatera. Mam nadzieję, że w kwestii ekwipunku Arcania: Gothic 4 zaskoczy nas różnorodnością

 

Oj, chyba ktoś rzucił przed chwilą czar ognisty. Przyznacie, że w tle widać całkiem ładny krajobraz

 

Przykład strzelania z łuku,

 

Nasz ukochany ścierwojad

Powiązane Wpisy