c833bfa5a7
Szkeleton
Wiadomości ELEX

c833bfa5a7Już za kilkanaście dni rozpoczną się kolejne targi PGA (Poznań Game Arena), na których po raz kolejny odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć (oraz niekiedy zagrać) w najnowsze produkcje przedpremierowo jak i zobaczyć najnowszy sprzęt komputerowy oraz gamingowy.

Ale dla nas najważniejszą informacją jest fakt, iż na PGA prawdopodobnie ponownie pojawi się studio Piranha Bytes (jak to było rok temu) ze swoim najnowszym dziełem. Miejmy również nadzieję, iż udostępnią ją do ogrania dla wszystkich zwiedzających oraz będzie można porozmawiać z Bjornem Pankratzem (w języku niemieckim oraz angielskim) na temat ich najnowszej produkcji.

pga 2016 the elex 1

Oczywiście targi nie kończą się na PB, a na całym terenie zabawy będzie można zwiedzić mnóstwo najnowszych produkcji jak i nowinek ze świata elektroniki. Cała zabawa będzie trwała 3 dni począwszy od 6 października kończąc na 8 października, więc każdy znajdzie swoje własne miejsce na targach, zwłaszcza kiedy wszystko będzie podzielone na 5 różnych segmentów.

Ceny biletów oscylują w granicach od 30 do 60 złotych w zależności od terenu jaki chcecie zwiedzić.

pga 2017 ceny biletow