Echa Wojny: Faraan
Romek
Wiadomości Modyfikacje

Jeśli jesteś graczem Gothic 2 Online i szukasz świeżej, ekscytującej przygody, projekt Echa Wojny: Faraan może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Ta nowa inicjatywa RolePlay została stworzona przez zespół pasjonatów, którzy pragną wprowadzić graczy w zupełnie nowy świat pełen wyzwań i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Dzięki współpracy z ekipą Eskalon Online, serwer oferuje unikalne mechaniki oraz mapę gry bazowaną na Risen, przenosząc nas do portowego miasta Faraan, bazowanym na Farandze. Serwer jest otwarty na propozycje graczy i gotowy na wprowadzenie innowacji, które uczynią rozgrywkę jeszcze bardziej angażującą. Przygotuj się na niezapomnianą podróż w świecie Gothic 2 Online!

Non-Profit z Pasją

Echa Wojny: Faraan to nowy projekt RolePlay na platformie Gothic 2 Online. Zespół projektu składa się z osób, które chcą wykreować nową przygodę zarówno dla stałych jak i nowych graczy na platformie. Dzięki uprzejmości ekipy Eskalon Online mamy możliwości wykorzystania znanej z Risena 1 mapy opartej na mieście Faranga. Na serwerze pojawi się wiele nowych mechanik, które mają ułatwić grę oraz pozwolić na przyjemną grę.

Sam projekt Echa Wojny: Faraan jest czysto non-profit i administracja nie ma zamiaru pobierać żadnych opłat za utrzymanie serwera. Dodatkowo, serwer ten jest stale otwarty na propozycje graczy pod względem ulepszania mechanik lub wprowadzania innowacji na serwerze. Jeżeli ktoś oczywiście zechce wspomóc projekt w jakikolwiek sposób, można ulepszyć discord za pomocą nitro lub promować projekt wśród znajomych. Poniżej możecie przeczytać skrócony opis świata przedstawionego:

Odkryj Świat Faraan: Historia i Tło Fabularne

Rok 995, skazańcy dalej wydobywają magiczną rudę dla Króla w Górniczej Dolinie, która jest miejscem jedynego wzmożonego jej wydobycia. Szala zwycięstwa w wojnie z Orkami wciąż nie przechyliła się na żadną ze stron, a to nie jedyne zagrożenie czyhające na panującego Króla Rhobara II. Mówi się, że leciwy ród Tymorisin, na którego cześć została nazwana wyspa na północy, szykuje się do inwazji, a orkowie z południa prowadzą obrady na Zandir Sol. Co więcej, Archolos wciąż odbudowuje swą pozycje po wojnie domowej, a piraci są niezwykle aktywni na morzach Znanego Świata.

faraan os czasu
Oś czasu Echa Wojny: Faraan (kiknij by powiększyć)

Tymczasem Król wysyła wierny ród Runcandel na świeżo odkrytą wyspę, na dalekim południu, nazwaną Faraan. Na wyspie odkryto cenny kamień wapienny, który za sprawą relatywnej prostoty wydobycia stał się pożądanym materiałem budulcowym. Z rozkazu Króla, ród ma za zadanie wydobywać i eksportować owy minerał na kontynent. Wyspa tym samym staje się rajem zarówno dla tych żądnych zysku, jak i uciekających przed wojną.

Coraz częściej mówi się również o rzekomych kultach wyłamujących się spod żelaznego uścisku Kolegium Magicznego. Jeżeli potyczki w Argaańskich górach przybrałyby większą skalę, oznaczałoby to trzeci konflikt w tym stuleciu między Obdarzonymi. Czy Kolegium poradzi sobie bez najpotężniejszych magów, wciąż uwięzionych pod magiczną barierą?

Rekrutacja na Ekipy Startowe

Aktualnie trwa proces rekrutacji na ekipy startowe, podzielony na tury:

Pierwsza tura przypada dla postaci magicznych.
Okres rekrutacyjny będzie trwać od 21.05 do 01.06, przy czym wyniki będą ogłaszane 02.06
Druga tura przypada dla straży, urzędu oraz lidera crimu w mieście.
Okres rekrutacyjny będzie trwać od 01.06 do 11.06, przy czym wyniki będą ogłaszane 12.06.
Trzecia tura przypada na mieszkańców, biznesy oraz organizacje.
Okres rekrutacyjny będzie trwać od 12.06 do 20.06, przy czym wyniki będą ogłaszane 22.06.

Same beta testy zostaną otwarte dla wszystkich w trakcie trzeciej tury rekrutacyjnej.

Masz Pytania? Dołącz do ekipy Faraan na Discordzie

Jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej na temat projektu Echa Wojny: Faraan lub macie jakieś pytania, zachęcamy do odwiedzenia ich Discorda. Zobaczycie tu przecieki z produkcji, spotkacie się z autorami, zobaczycie już gotowe karty postaci, a może i zaproponujecie zmiany, które chcielibyście by zostały wprowadzone na serwerze. Serwer Discord projektu już jest aktywny i liczy niemal 700 osób.

discordpl
Powiązane Wpisy