Romek
Wiadomości
Jak zapewne niektórzy wiedzą, rok temu odbyło się wydarzenie zwane „Dniem Screena”. Było to kilkadziesiąt godzin prezentacji, oraz pewnego rodzaju rywalizacji między sobą, naszych polskich modyfikacji. Wydarzenie to było rozgłoszone na wielu serwisach (również zagranicznych) i przyciągnęło niemało graczy. Plany na ten rok są podobne, lecz modderzy zamierzają pokazać się od jeszcze lepszej strony.
W tym roku „Dzień Screena” odbędzie się za kilka dni (jeszcze nie została ustalona konkretna data) na forum theModders.org (polskie centrum moddingu). Udział weźmie wiele grup, m. in. theModders z modyfikacją „Czas Zapłaty”, Soulfire oraz ich „Dzieje Khorinis”, czy też autorzy modyfikacji „Złote Wrota”.
Do Waszej dyspozycji oddane zostaną nowe, niepublikowane screenshoty z wielu modów. Każdy będzie mógł je przejrzeć, a nawet zagłosować na swój ulubiony projekt. Zwycięski zostanie uhonorowany poprzez wzmiankę na serwisach o tematyce gry Gothic, tak więc, warto zainteresować się tym.
Obecnie pozostaje nam tylko czekać na pełną listę uczestniczących grup, ich projektów oraz zacząć imprezę, abyście Wy mogli lepiej poznać Wasze ulubione modyfikacje.