Dark Fenix
Modyfikacje Wiadomości

Obie ekipy odpowiedzialne za najgłośniejsze polskie modyfikacje podały daty premiery. Niestety nie są to dokładne terminy, tylko ogólna zapowiedź określająca rok 2020 datą premiery.

https://youtu.be/ByHbXvoYObY
Dubbing to mocna strona Dziejów Khorinis.

Dzieje Khorinis na powyższym filmie przedstawiają nam opowiadanie karczmarza, który swoim gościom opisuje główne elementy wyspy Vadus. Podróżujemy przez świat widząc dzikie plaże, kopalnie rudy, zatłoczone ulice miast, klasztor magów, lasy pełne zwierzyny oraz podejrzane ruiny kryjące mroczne tajemnice. Zwieńczeniem historii jest data premiery, czyli przyszły rok 2020.

Zamieszki na wyspie stanowią główny trzon fabuły.

Kroniki Myrtany przedstawiają nam intrygę, w której to królewski zwiadowca zostaje zmuszony do napisania przekłamującego rzeczywistość raportu, a następnie zabity. Trailer prezentuje nam różne wycinki świata, który według twórców został ukończony a premiera odbędzie się w 2020 r.

Powyższe informacje oznaczają, że obie ekipy zapomniały o niedawnym konflikcie i pracują na pełnych obrotach. Miejmy nadzieję, że premiera modyfikacji nastąpi w pierwszy a nie ostatnim kwartale 😉

Dyskusja na forum
Strona Dzieje Khorinis
Strona Kroniki Myrtany