Dark Fenix
ELEX Wiadomości

Brakowało wam czegoś w poprzednich grach studia Piranha Bytes? Może pełnego dubbingu? Widać, że nie tylko my za nim zatęskniliśmy! Jako pierwsi mamy przyjemność was poinformować, iż futurystyczny ELEX otrzyma pełny profesjonalny polski dubbing! I jest to potwierdzona informacja nadesłana nam przez naszego zaufanego informatora.

Wcześniej jedynym światełkiem w tunelu była informacja jaką udało się wychwycić podczas wywiadu z właścicielami cdp, w którym oni sami sugerowali (nieświadomie) o powstaniu pełnej polskiej lokalizacji. Dziś już wiemy, że w nagraniach będą uczestniczyły największe gwiazdy polskiego dubbingu, jak m.in. Artur Dziurman, Andrzej Blumenfeld, Jarosław Boberek czy Mirosław Zbrojewicz, których już mieliśmy okazję usłyszeć chociażby w serii Gothic. 

Kto wcieli się w głównego bohatera? Sprawdź!

Oprócz wstępnej listy aktorów biorących udział w dubbingowaniu, otrzymaliśmy dodatkowo 14 plików dźwiękowych, które potwierdzają, iż nie mamy się czego martwić. Pliki audio prezentują zarówno postacie męskie jak i żeńskie oraz czuć pełen profesjonalizm. Z tych krótkich nagrań , które wam prezentujemy można stwierdzić, że w ELEX’ie spotkamy wiele postaci o wyrazistych charakterach. Czy ich polubimy? Tego przekonamy się już w samej grze.

Staramy się na bieżąco dodawać nowe informacje, więc wkrótce spodziewajcie się więcej informacji 🙂

Strona ELEX

Dyskusja na forum