Dark Fenix
Gothic 3 Wiadomości

header

Dokładnie cztery dni temu obchodziliśmy 10 urodziny Gothic 3. Ostatnia część Gothic’a stworzona przez Piranha Bytes, zdążyła w tym czasie zebrać spore grono fanów, które aktywnie pracuje/pracowało nad jego ulepszeniem. Dzięki czemu dostaliśmy trzy prezenty:

 1. Pierwszy to film stworzony przez twórców „Gothic – Potęga Społeczności”. „Gothic 3 – Odrodzenie” to film, który jest swoistym hołdem dla tych ludzi, którzy stworzyli/przetłumaczyli wszystkie łatki, modyfikacje do trzeciej części Gothic’a.
 2. Drugi prezent to wspomnienia członków grupy Community Story Project. W tekście możemy poczytać jak członkowie CSP zaczynali swoją przygodę i jak dołączyli do zespołu tworzącego największą modyfikację do G3.
  Zapraszamy do lektury: http://forum.gothic.org.pl/index.php?/topic/27135-gothic-3-community-story-project-informacje-newsy/?p=337682
 3. Ostatni prezent to podarunek od RobeNa. Przygotował on Quest Packa 4.2 w wersji na Steam (cpt_1.75_testbranch). Teraz gdy na Steam’ie jest dostępna polska wersja, możemy bez przeszkód instalować Quest Packa oraz Content Moda. Quest Pack 4.2 Steam Edition znajdziecie pod tym linkiem:
  https://mega.nz/#!NxI0CbIZ!0e1pfcFwo3RyhOgbD2gyIFYAJKGRMsWBcZ3x0chUnJ0
  lub
  https://www.dropbox.com/s/uau3u3vvbksxq6i/G3_QUEST_PACK_4_U2_pl_DIGI_Steam_fix.exe?dl=0