Romek
Fan art Wiadomości

Od czasu naszej ostatniej publikacji, na kanale Nieznanych Historii pojawiły się następne odcinki słuchowiska. Nowe epizody udostępniane są w każdą sobotę. Wszystkich, którzy nie są na bieżąco z historią mrocznego magnata, odsyłamy do playlisty na YT. Poniżej krótki opis piątego odcinka drugiego sezonu:

Kopacze i Kopaczki, Strażnicy i Strażniczki, Cienie i… Cie… Cie… Cię zara kilofem przez łeb walnę! Tym nieco drętwym wstępem pozwolimy sobie na zaproszenie do kolejnego odcinka Kruka! To już piąty, a następny, jak zwykle, za tydzień! Czy tym razem Arto powie coś więcej? Jakie zachcianki Gomeza trzeba będzie spełnić? I dlaczego Wrzoda wszyscy tak nie lubią? Za kilofa!

Czym jest słuchowisko Gothic: Kruk?

Krótki opis dla tych, którzy nie są zaznajomieni z tą fanowską inicjatywą. Gothic: Kruk to zbiór opowiadań o życiu magnata Kruka. Autorem jest Bartłomiej „Jari” Jaroś. Historia Kruka przeniesie was do Górniczej Doliny, a dokładniej do Starego Obozu, gdzie będziecie uczestniczyć w życiu jednego z najbardziej zaufanych towarzyszy Gomeza z pierwszoosobowej perspektywy. Za udźwiękowienie tego zbioru opowiadań odpowiada ekipa Nieznane Historie, która w swoim dorobku posiada wiele innych audiobooków nie tylko z uniwersum Gothica.

Gothic Kruk Słuchowisko
Ciekawostka: Kruk został również wydany na papierze w bardzo limitowanym nakładzie. Teraz taki egzemplarz jest raczej niemożliwy do zdobycia. Źródło: Opowieści zza bariery.

Możliwy dodruk

Podczas gdy Nieznane Historie pracują nad audiobookiem, my z nieoficjalnych źródeł wiemy, że autor zastanawia się nad drugą edycją wydruku Kruków. Trzy lata temu zostało wydane około 100 sztuk, zapewne i tym razem wydawnictwo będzie ściśle limitowane. Jeśli temat was zaciekawił, najlepiej zrobicie jeśli sami porozmawiacie z Bartłomiejem „Jarim” Jarosiem. W opisie ostatniego odcinka na YouTube twórcy podali adres e-mail, przez który można nawiązać z nimi kontakt.

Źródła:
Nieznane Historie
JariGothicFun
Opowieści zza Bariery

Powiązane Wpisy